Biyografi

Furkan Okumuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Furkan Okumuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların hayatlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Furkan Okumuş’tan söz edeceğiz.

Furkan Okumuş Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Şubat 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Furkan Okumuş, oyuncu olarak tanınmaktadır. İlk olarak Baş Belası adlı dizide rol alarak oyunculuğa adım atan Furkan Okumuş, ayrıca Atatürk Üniversitesi’nde reklam eğitimi almış; akabinde Karabük Üniversitesi’nde Arkeoloji Bölümü’ne kaydını yapmıştır. Genç oyuncu Furkan Okumuş, aynı zamanda ATV’nin günlük dizisi Aşk ve Umut adlı dizide oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Furkan Okumuş 1.88 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Furkan Okumuş, oyunculuk çalışmalarına Aşk ve Umut adlı dizide devam etmekte ve dizide Ege karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Furkan Okumuş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Furkan Okumuş, erişim 10 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.