Kübra Balcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Kübra Balcan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi, eşi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kübra Balcan’dan söz edeceğiz.

Kübra Balcan Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Mart 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kübra Balcan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite öğrencisiyken çeşitli okul konserlerinde ve şehir tiyatrolarında festivallerde sahne almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Dizdaroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İlk oyunculuk deneyimini Artiz Mektebi adlı dizide yaşayan güzel oyuncu Kübra Balcan, daha sonra da Uçurum, Sudan Bıkmış Balıklar, Karadayı gibi önemli dizilerde görev almış ve 2013 yılında Şeytan-ı Racim adlı filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Kübra Balcan, son olarak 2020’de TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ”Doğduğun Ev Kaderindir” adlı dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Alara Turan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu Kaç?

  • Güzel oyuncu Kübra Balcan 1.68 cm boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kübra Balcan hakkında merak edilen aslen nereli, kilosu, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kübra Balcan ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Hande Cömertler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizileri?

Google’da Kübra Balcan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; kübra balcan aslen nereli, kübra balcan oynadığı diziler, kübra balcan kaç yaşında, kübra balcan yaşı, kübra balcan boyu, kübra balcan sevgilisi, kübra balcan eşi, kübra balcan instagram, kübra balcan dizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara