Alona Kral Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Alona Kral kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Alona Kral’dan söz edeceğiz.

Alona Kral Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelen Alona Kral, Rus kökenli oyuncudur. Rusya Federasyonu’nda Ekonomi lisansını tamamlayan Alona Kral, yüksek lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bir dönem mankenlik de yapan Alona Kral, İlhan Zeytun ile evlidir. Alona Kral, evlendikten sonra Müslüman olmuştur. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Alona Kral, özellikle Kaçak, Filinta, Kuzey Yıldızı gibi dizilerde de rol almıştır. Kuzey Yıldızı adlı dizide ise Ivanka karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Alona Kral 1.80 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alona Kral, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Alona Kral hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.