Behzat Ç. Geri mi Dönüyor? Tekrar Başlayacak mı?

Ekranların bir dönem en sevilen dizilerinden olan Behzat Ç. izleyicisiyle tekrar buluşacak mı? Sevenleri tarafından oldukça merak edilen bir dönemin en popüler dizilerinden olan Behzat Ç. yeniden yayınlanması ile gündemde. Peki gerçekten Behzat Ç. geri mi dönüyor?

İnanç Konukçu’nun Paylaşımı

Behzat Ç. dizisinde Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konukçu’nun sosyal medya üzerinden paylaştığı hikaye, diziyi ilgiyle takip eden ve dizinin tekrar başlamasını isteyenlerde heyecan yarattı. Konukçu, paylaşımında ”Behzat diyenler beri gelsin bakalım” ifadesine yer verdi. Diz sevenlerde büyük heyecan yaratan paylaşım, sosyal medyanın da ilgisini çekti. Sosyal medyada pek çok kişi, dizinin tekrar ekranlara dönmesi hakkında paylaşımda bulundu.

İlginizi Çekebilir:  Black Mirror 1. Sezon 1. Bölüm Yorumlarım

Behzat Ç.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi. Dizi, ilk olarak 19 Eylül 2010 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanmıştır. Dizinin oyuncu kadrosu arasında Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, Seda Bakan, İnanç Konukçu gibi isimler yer almaktadır. Polisiye-macera temalı dizi, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilmiştir.

Dizinin izleyicilerinin daha çok internetten olması nedeniyle dizi çok etkileşim alsa da bu Rayting sonuçlarına yansımamıştır. Ayrıca Disko Kralı isimli programda Okan Bayülgen: ”Behzat Ç.’nin çok acayip takipçileri var ama oyuncularına sorarsan reytingleri takipçileri doğrulamıyor çünkü takipçileri internet üzerinden izliyorlar. Tahminlerime göre birkaç sene içerisinde reyting sistemi yok olacak. İnternet ölçümleri reyting ölçümlerine karışacak” ifadelerine yer vermişti.

İlginizi Çekebilir:  Kurtlar Vadisindeki İskender Büyük Aslında Kim?

Dizinin neredeyse tüm bölümleri Ankara’da çekilmiştir. İstanbul’da çekilen bölümler ise 20, 23, 27 ve 32. bölümlerdir. Ayrıca 89. bölüm de Bolu’da çekilmiştir. Behzat Ç. bu yönüyle dizlerdeki İstanbul tekeline de başarılı bir karşı tavır sergilemiş ve bunda da başarılı olmuştur. Dizinin etkisiyle Bursa’da ”Sırat”; İzmir’de ise ”İzmir Çetesi” isimli diziler çekilmeye başlanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Yeni Scarface Filmi Hakkında Açıklamalar Geldi

Dizinin yapımcı ve yönetmeni Tarkan Karlıdağ; görüntü yönetmeni Özcan Yıldız ve Mehmet Çetin; kamera ise Cem Geneşke, Şafak Yıldız, Burak Emanet’tir. Dizi yapım ve dağıtımında ise ”Adam Film” etiketi vardır.

Dizinin tekrar başlayıp başlamayacağı zaten merak konusu olmuştu. İnanç Konukçu’nun yapmış olduğu son paylaşım da dizi sevenleri iyice heyecanlandırmış durumda. Bekleyip göreceğiz…

(Dizi hakkındaki bilgiler Wikipedi’den alınmıştır)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara