Serra Yılmaz’ın Türk Olmaktan Utanması

Daha önce de “başörtülülerden korkuyorum, öcü gibiler” açıklaması ile dikkatleri üzerine çeken Serra Yılmaz, bu sefer de Türklüğünden utandığını ifade ederek bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Serra sen Türk müsün sorusuna “Evet ama Türk olmak benim suçum değil” diyen Serra Yılmaz, bir kez daha kendisine yönelik nefreti artırmış durumda.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olmasının yanı sıra çevirmenlik de yapan Serra Yılmaz, görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla eleştiri oklarının hedefi oldu.

İlginizi Çekebilir:  Mobil Okul Timleri Nedir? Ne Yaparlar?

Tanımı; Cihangir solcusu, fikir zavallısı yarı-ünlü, düşük karakterli bir insanın açıklamasıdır. Söyledikleriniz sadece sizinle ve çevrenizdekilerle kalmıyor kendi ideolojileriniz sadece sizle kısıtlı olmuyor ünlü olunca. Mesela bunu sıradan biri dese hiçbir önemi olmayan bir açıklama olacaktı.

“Bize ne” diye bir şey yok. Kaldı ki kendisi daha önce de benzer açıklamalar yaparak şimdiki açıklamalarının temelini oluşturmuş.

İlginizi Çekebilir:  KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı: ''Barış Pınarı da Desek Akan Su Değil Kandır''

Bize ne diye bir şey olmaz. Eğer bu ülkede büyüyor ve bu ülkede ekmeğini kazanıyorsa dilediği gibi açıklamalar yapamaz.

İster imajınız yerde olsun, ister başınızdaki adamlardan dolayı itibarınız yerlerde sürünsün kimsenin böyle bir açıklama yapmaya hakkı yok.

Ne de kolay diyor “benim suçum değil” derken. Kızılderilileri ortadan kaldıran Amerikalılar nasıl Amerikalı olmalarından utanmıyorsa, Yahudileri ortadan kaldırmak isteyip son anda kaldıramayan Almanlar nasıl Alman olmalarından utanmıyorsa, 400.000’e yakın Emevi ve Sefarad’ı katleten İspanyollar nasıl İspanyol olmalarından utanmıyorsa siz de utanmayacaksınız. Listeyi uzatmak mümkün ama fazla söze gerek yok sanırım.

İlginizi Çekebilir:  Takvim Gazetesinin Emekliyi 'Bunak' Yerine Koyduğu 1 Aylık Sürmanşet Serisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri