Beste Kanar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Beste Kanar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beste Kanar’dan söz edeceğiz.

Beste Kanar Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Eylül 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Beste Kanar, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Meryem, Çukur ve Kalk Gidelim adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Beste Kanar, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  YouTube Fenomeni Japon Hamza Kimdir? Nereli? Ne iş Yapıyor?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Beste Kanar 1.66 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beste Kanar, oyunculuk hayatına devam ediyor. Başarılı oyuncu Beste Kanar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İbrahim Şentürk Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Beste Kanar ile İlgili Aramalar

Google’da Beste Kanar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Beste Kanar Seksenler Beste Kanar boyu Beste Kanar Kalk Gidelim Beste Kanar Dizileri Beste Kanar sevgilisi Beste Kanar yaş Beste Kanar Hanım Köylü Beste Kanar filmleri, beste kanar boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Simge Selçuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara