Sağlık

Amway Vegan mı?

Vegan besinler ve cilt ürünleri hakkında internet üzerinde çok az içerik olduğunu gördük. Durum böyle olunca, Tozlu Mikrofon sağlık kategorimizde besin ve cilt ürünlerinin vegan olup olmadığı hakkında bir yazı serisi hazırlamaya karar verdik. Bugünkü konumuz ise dünyaca meşhur olan Amway markası. Marka hayvan deneyleri yaptığından dolayı kafaları bir miktar daha karıştırmaktadır.

Amway vegan değildir. Yaptığımız araştırmada gördük ki, sadece belli ürünlerle sınırlı bir Vegan ürün listesi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı ürünlerini kullanırken ekstra dikkatli olmanızı şiddetle öneririz.

Eğer özel bir Amway ürününün vegan olup olmadığını Türkçe bir kaynakta net olarak bulamadıysanız, aşağıda bulunan yorum kutucuğunu kullanarak bize sorabilirsiniz. Sizler için detaylı araştırma yaparak çok kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi