Teknoloji

Akıllı Kart İşlemlerinde Hata Lisans Kontrölü Başarısız Hatası Çözümü

E imza uygulamasıyla birlikte artık tüm işlemler online olarak ve güvenli bir şekilde yapılabiliyor böylesine hızlı bir sistemin çok fazla hata veriyor olması can sıkıcı olabiliyor. UYAP sistemine girmeye çalışan avukatlardan muhasebecilere kadar binlerce insan bu uygulamaları kullanmakta. Bu makalemizde ‘akıllı kart işlemlerinde hata lisans kontrolü başarısız’ sorunundan ve çözümünden bahsedeceğiz. Nitelikli sertifika geçerli değil hatasında da çözüm aynıdır. Bu sorunların hepsinde aklımıza ilk gelmesi gereken şey, Java uygulaması olmalıdır.

Hata çözümü için Java uygulamasını en güncel verisyona güncellemeniz gerekmektedir. Yine de çözüm alamazsanız, Java tamamen silinip tekrar yüklenmelidir. Böylelikle tüm sistemlere rahatlıkla giriş yapabilir hale geleceksiniz.

Özetle, gördüğünüz gibi bu tür problemlerin %90 çözümü Java olsa da başka türden bir hata ile karşı karşıya kaldıysanız, aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Sizlere dakikalar içerisinde cevap vereceğiz.

One thought on “Akıllı Kart İşlemlerinde Hata Lisans Kontrölü Başarısız Hatası Çözümü

  • engin

    merhaba uyap avukat a sistemine giriş yaparken lisans hatası veriyor ve dediğiniz şekil de herşeyi sildim ancak halen giriş yok. java sildim uyap editörü sildim yine giriş yapılamıyor

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.