ANSA KURYE: İKİTELLİ MOTORLU KURYE HİZMETİ

İstanbul’un her semtine aynı gün içinde teslimat yapabilen Ansa Kurye hem Anadolu yakası için hem de Avrupa yakasıiçin hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyeti için gece gündüz demeden 7/24 çalışmaktadır.

Kurye, değerli evrak veya eşyayı ya da farklı herhangi bir ürünü en kısa sürede teslim adresine güvenli ve garantili olarak ulaştıran bir sistemdir. Kısaca getirip götüren kişi olarak anılmaktadır. Her şirketin sunduğu kurye hizmetleri değişiklik göstermektedir. İkitelli kurye, İstanbul gibi büyük bir şehirde trafik sorunu yaşamadan ürünlerin zamanında teslim yerine ulaşmasını sağlar. Motorlu kuryeler trafiğe takılmadan istedikleri yerlere daha hızlı bir şekilde ulaşır ve müşteri memnuniyetini kazanırlar. 

İlginizi Çekebilir:  Buğday Bitkisi Nasıl Filizlenir ve Büyür?

Ansa Motorlu Kurye Hizmetleri şu şekildedir:• Motorlu Kurye• Arabalı Kurye• Express Kurye• Gece Kurye• Evrak taşıma• İlaç taşıma

Ansa Kurye hizmetleri farklı türlerde gönderi için uygun kullanılabilirliktedir. Verilen kurye hizmetinde organizasyondan sorumlu en az iki personel bulunur. Birisi taşıma yapacak olan kuryedir. Diğeri ise operasyonu yöneten merkez personelidir.

Kurye hizmetleri Ansa Kurye şirketi gibi profesyonel bir firmadan alınmalıdır. Özellikle taşınmasını, gönderilmesini istediğiniz hassas ve değerli gönderileriniz için güvenilir ve garantili bir kurye firması seçilmelidir. Aksi bir durum yaşandığında taşıma sırasında gönderi kayıpları, deformeler ya da gecikmeler yaşanabilir. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Bu Çılgın İkilinin Evden Kaçmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kargonun kuryeye zimmetlenmesi, paketinizden artık kuryenin sorumlu olduğunu belirten kurye gözetiminde kavramı, kargonuzu siz teslim alana kadar zimmet edilen kuryenin gözetiminde demektir. Kargonuz dağıtıma çıkmış ve size getirecek olan kuryenin sorumluluğuna verilmiş demektir. 

Ansa Kurye, acil kurye hizmeti ile tüm İstanbul’a kurye hizmeti sunmak için kadrosunu güçlendirmiştir. 7/24 arayıp hızlı ve güvenli kurye hizmeti talep edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Aralarında Bir Uzaylı Var'' Cevabı?

Dağıtım hizmetleri, tüm gönderileri barkod sistemi ile bilgisayara aktarır. Bu sayede tüm teslim detaylarını internet üzerinden görebilirsiniz. Reçeteli ilaçlarınız için hızlı kuryemiz adresinize gelip sizden reçetenizi alarak en yakın zamanda sizlere ilaçlarınızı yetiştirir.  Yakın bir yere teslimatınız varsa yaya kurye hizmetimizi kullanarak maliyetinizi daha aşağıya çekebilirsiniz. Uçak kargosu ile Türkiye’nin 32 noktasına aynı gün içinde evrak paket teslimatını gerçekleştirir. Gece kuryesi ile mesai saatleri dışında da teslimatınızı ulaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara