Brain Test 2 “Lale Sabah Ayazından Çok Üşüdü Biraz Isınmaya İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Lale sabah ayazından çok üşüdü biraz ısınmaya ihtiyacı var sorusunda doğru cevap nedir? Brain Test 2 isimli oyunda “Lale sabah ayazından çok üşüdü biraz ısınmaya ihtiyacı var” sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Lale sabah ayazından çok üşüdü biraz ısınmaya ihtiyacı var” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 284. Seviye “Yan Görünümü Üst Görünüme Göre Ayarlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test II. 4. Seviye: Lale Sabah Ayazından Çok Üşüdü Biraz Isınmaya İhtiyacı Var 

Oyunda sorulan bazı soruların gerçek anlamda zor olduğundan söz edebiliriz. Lale’nin çiftliğindeki sorular da o kadar zor olmasa bile yine de kafa karıştırıcı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sorunun cevabı da yine bu kategoridendir. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Sedat'ın İzini Sürmek İçin Drakula'nın Gece Kulübüne Sızmalılar'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Koyun Yününü Kırk

Evet, Lale’nin sol tarafında yer alan kutuyu açın. Kutunun içinde bulunan makası alın ve koyunun üzerine doğru sürükleyin ve koyundan toplamda 4 parça yün çıkartın. Daha sonra bu yünleri alıp Lale’nin önüne doğru sürükleyin. İşte bu kadar basit. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Zürafayı Kurtar'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorularda kullanıcıların ilk başta yapması gereken soruyu doğru okumak. Bundan da önemlisi ekranda hareketli her bir nesne sorunun doğru cevabı olabilir. Bu nedenle hareket eden tüm nesnelere sanki sorunun doğru cevabı gibi davranın. Soruları daha rahat çözeceksiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce