“Arabamı Ne Hale Getirdi Baba Ya” Diye Ağlayan Menşure Nur Yıldırım Kimdir?

İnsan hayatının ne kadar ucuz olduğunu görüyoruz gibi klişe bir cümle ile başlamadan. Direkt olarak insanın ne kadar cani olduğundan bahsedeceğiz. Menşure Nur Yıldırım 23 yaşında. Bir şekilde araba edinip kazayla, ilginç bir şekilde ehliyet kazanmış bir vatandaş. Aksaray’da yeni yaşanan kazanın oluş sebebi iddialara göre şu şekilde;

İlginizi Çekebilir:  Öykü Çelik Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

45 yaşında bir kadın yolun karşısındaki otomobiline gitmek için yöneliyor. Menşure Yıldırım ise kadına çarparak ağır bir şekilde yaralanıyor. Sürücü kadının olaydan sonra her şeyi bırakıp yaralı ile ilgilenmedi gerekirken tepkisi hayretlere düşürüyor. Babasına: “Arabamı ne hale getirdi baba ya.” diyerek ağlamaya başlıyor. Şu konunun tartışılmasına dahi gerek yok “Trafikte yayalar daima önceliklidir!” Hızlı gidiyordum önüne atladı da bir bahane olamaz. Önüme bir yaya çıkabilir şehiriçindeyim düşüncesiyle yavaş gidicektin. 

İlginizi Çekebilir:  Ali Semi Sefil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Bu konuyu geçecek olursak, sürücü Menşure Yıldırım kasten bir hatasından dolayı veya tam maanasıyla bir kaza yaptıktan sonra insanlık dışı bir şekilde ağlamaya başlıyor. Aşağıdaki videoyu dikkatlice izleyin ve kararınızı verin, yorumunuzu yazının en altına yapın.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Arıman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. Emniyet birimleri gereken araştırmayı ve incelemeyi yapacaktır. Fakat bu düşüncede bir canlının sürücü niteliğiyle trafiğe çıkmaya devam etmesi son derece tehlikelidir.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara