Biyografi

Arda Bektaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Arda Bektaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Arda Bektaş’tan söz edeceğiz.

Arda Bektaş Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

20 Mayıs 2001 tarihinde dünyaya gelen Arda Bektaş, sosyal medya fenomenidir ve makyaj videoları ile ün kazanmıştır. Lise mezunu olan Arda Bektaş, ayrıca tarzı, kıyafetleri, aksesuarları ve sözleri ile diğer sosyal medya fenomenlerinden ayrılan bir stile sahiptir. YouTube hesabından da paylaşımlarına devam eden Arda Bektaş’ın bu platform üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Arda Bektaş Sihirli Annem dizisi oyuncuları ile bir araya gelmiş ancak Sihirli Annem dizisinde oynamamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Arda Bektaş 1.72 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Arda Bektaş, sosyal medya platformlarından içerik üretmeye ve videolar paylaşmaya da devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Arda Bektaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sosyola.com, Arda Bektaş, erişim tarihi: 14 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.