Biyografi

Deniz Aksoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Deniz Aksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazeteci yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Aksoy’den söz edeceğiz.

Deniz Aksoy Kimdir?

  • Gazeteci.

Mart 1993 tarihinde dünyaya gelen Deniz Aksoy, gazeteci ve sunucudur. İtalyan Lisesi’nden mezun olan Deniz Aksoy, sonrasında Milano’da Cattolica Üniversitesi Medya Bölümü’nde eğitim almıştır. Deniz Aksoy burada ayrıca felsefe, edebiyat, sanat ve teoloji üzerine de dersler almıştır. EuroLeague F4’da medya asistanı olarak çalışan Deniz Aksoy, ayrıca İstanbul’da ve İtalya’da spor pazarlaması üzerine çalışmıştır. Deniz Aksoy, şimdilerde ise S Sport ekranlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Deniz Aksoy, aynı zamanda Nesine, Gain ve S Sport gibi medya kuruluşlarında çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Deniz Aksoy hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • videolararasi.com, Deniz Aksoy, erişim tarihi: 14 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi