Biyografi

Arda Yeşillikçi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Arda Yeşillikçi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Arda Yeşillikçi’den söz edeceğiz.

Arda Yeşillikçi Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Haziran 1998 tarihinde dünyaya gelen Arda Yeşillikçi, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimine Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde devam eden Arda Yeşillikçi, aynı zamanda bu süre içerisinde bazı ödüllere de layık görülmüştür. 19. Uluslararası İzmir Film Festivali’nde ”En İyi Kurgu” ve ”En İyi Film” Ödüllerine layık görülmüştür. Öte yandan Khas Tiyatro bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Bunun yanı sıra Arda Yeşillikçi, Akıncı adlı dizide de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Arda Yeşillikçi 1.75 m boyundadır ve ayrıca 70 kilodur.

Aynı zamanda Instagram hesabından paylaşımlarına devam eden Arda Yeşillikçi, oyunculuk çalışmalarına da ayrıca devam etmektedir. Başarılı oyuncu Arda Yeşillikçi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi