Sunucu Erhan Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Erhan Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Erhan Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Erhan Yılmaz Kimdir?

  • Spiker.
  • Sunucu
  • Öğretim görevlisi
  • Editör

Ataköy Cumhuriyet Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini de İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Erhan Yılmaz aynı zamanda İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim ve Medya Çalışmaları Bölümü’nde yüksek lisans derecesini almıştır. Kariyerine 1997 yılında TRT’de seslendirme görevlisi olarak başlayan Erhan Yılmaz, sonrasında birçok medya kurum ve kuruluşunda muhabir, sunucu, spiker, editör ve yazar olarak görev almıştır. Erhan Yılmaz ayrıca İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nde de öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır. Erhan Yılmaz son olarak NTV ekranlarında haber sunucusu olarak görev almaktadır.

Sosyal medya hesabından da aktif olarak paylaşımlarına da devam etmektedir. Başarılı sunucu Erhan Yılmaz hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • https://www.linkedin.com/in/erhan-yilmaz-4597076b/, erişim tarihi: 8 Mart 2022
  • https://www.instagram.com/erhanyilmaztv/, erişim tarihi: 8 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle