Arman Yıldız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim? Şarkıları?

Arman Yıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Arman Yıldız’dan söz edeceğiz.

Arman Yıldız Kimdir?

  • Müzisyen

Varlıklı bir aileden gelen Arman Yıldız 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Aile mesleği olan denizciliğe anne ve babasının direktifleriyle yönelmiştir. Avusturya Lisesi’den mezun olan Arman Yıldız daha sonra İngiltere’de denizcilik hukuku üzerine eğitim almıştır.

Kariyerine daha sonra müzisyen olarak devam etmek isteyen Arman Yıldız, ilk albümü olan Arman’ı piyasaya sürmüştür. Yıldız, bir uçak yolculuğu esnasında tanıştığı oyuncu Cevahir Turan’la 18 Ocak 2018 tarihinde dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Aya Bella adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Arman Yıldız ile Cevahir Turan 2019 yılında ”Var mısın” adında bir şarkı çıkarmış ve şarkı YouTube üzerinde 70 binden fazla izlenme almıştır. Kana Kana adındaki şarkısı ise 700 binden fazla izlenme almıştır. Gitme Dedim ise yine popüler bir şarkısıdır ve 800 binden fazla dinlenmiştir.

Eşi Cevahir Turan 32 yaşındadır. Arman Yıldız cinsiyet değiştirmemiştir hatta 2018 Ocak’ta Cevahir Turan ile evlenmiştir. Herhangi bir dizide oynamayan Aman Yıldız’ın Instagram üzerinde ise 35 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Arman Yıldız ile İlgili Aramalar

Google’da Arman Yıldız ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cevahir Turan kaç yaşında Arman Yıldız cinsiyet mi değiştirdi Arman Yıldız oynadığı Diziler Cevahir Turan boyu Arman Yıldız şarkıları Arman Yıldız vikipedi Arman yıldız ekşi Arman yildiz Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.