Yalçın Avşar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Yalçın Avşar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yalçın Avşar’dan söz edeceğiz.

Yalçın Avşar Kimdir?

  • Oyuncu.

1966 yılında Erzincan’da dünyaya gelen Yalçın Avşar, liseye kadar eğitimlerini İstanbul’da tamamlamıştır. Daha sonra yurt dışına çıkan Yalçın Avşar, burada Fransızca üzerine eğitimler almıştır. İlk olarak 1976 senesinde tiyatroya adım atan Yalçın Avşar, sonrasında 1978 yılında İBB Şehir Tiyatrosu’nda görev almıştır. Yalçın Avşar, ilk olarak 1979 yılında Yusuf ile Kenan adlı filmde oynayan Yalçın Avşar, bu filmde Böcek karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk çalışmalarına da devam eden Yalçın Avşar, aynı zamanda dublaj ve seslendirme çalışmalarına da devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Tuğba Koşucu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yalçın Avşar 1.55 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yalçın Avşar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yalçın Avşar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gökçe Akyıldız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Yalçın Avşar ile İlgili Aramalar

Google’da Yalçın Avşar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sevket Avşar Yalçın Avşar abisi Yalçın Avşar eşi Yalçın Avşar boyu Yusuf ile Kenan Yalçın Avşar evlendi Ömer Duran Yalçın Avşar eşi kimdir, yalçın avşar aslen nereli, yalçın avşar boyu kilosu.

İlginizi Çekebilir:  İnstagram Fenomeni Ecem Erkek Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce