Biyografi

Arzu Cabar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Arzu Cabar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Arzu Cabar’dan söz edeceğiz.

Arzu Cabar Kimdir?

  • Oyuncu.

Arzu Cabar, dizi-film oyuncusudur. Şanlıurfa doğumlu olan Arzu Cabar, öncesinde Cengiz, Fotoğraf ve XY gibi projelerde rol almıştır. Güzel oyuncu Arzu Cabar, aynı zamanda ”Serçenin Gözyaşı” isimli filmde rol almıştır. Cabar, söz konusu filmde Bilge Şen, Uğur Güneş, Yeşim Salkım, Ezgi Şenler, Evren Erler ve Ahmet Sarsılmaz gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Arzu Cabar, oyunculuk çalışmalarına Serçenin Gözyaşı isimli filmde devam etmektedir; film Mart 2023 tarihinde vizyona girecek. Başarılı oyuncu Arzu Cabar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Arzu Cabar, erişim tarihi: 10 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds