Mehmet Çepiç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Mehmet Çepiç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Mehmet Çepiç’ten söz edeceğiz.

Mehmet Çepiç Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Mehmet Yaşar Çepiç’tir. 8 Şubat 1962 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Mehmet Çepiç, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Mehmet Çepiç, son olarak Tek Yürek, Sen Anlat Karadeniz ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Mehmet Yaşar Çepiç, Ferda Çepiç ile evlidir. Çepiç çiftinin bu evliliklerinden Doğa Çepiç adında bir çocukları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sabina Toziya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mehmet Çepiç 1.78 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehmet Çepiç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mehmet Çepiç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Sunucusu Erbatur Ergenekon Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında ve Hangi Takımlı?

Mehmet Çepiç ile İlgili Aramalar

Google’da Mehmet Çepiç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ferda Çepiç Doğa Çepiç Mehmet Ali Tuncer Mehmet Çepiç boyu Mehmet Çepiç yaz oyunları Mehmet Çepiç Instagram Seda Tosun Mehmet Çepiç Nereli, mehmet çepiç aslen nereli, mehmet çepiç boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Nisa Melis Telli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara