Biyografi

Asena Üner Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Asena Üner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca TRT sunucusu Asena Üner’den söz edeceğiz.

Asena Üner Kimdir?

  • Sunucu

21 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelen Asena Üner, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi’nde tamamlamıştır. Aslen Ankaralı olan Asena Üner aynı zamanda Ankara’da ikamet etmektedir. TRT Spor ve TRT Haber bünyesinde spor haberlerini sunan başarılı ve güzel spiker Asena Üner, ayrıca uzun yıllar boyunca da voleybol oynamıştır. Üniversitede eğitim gördüğü sırada profesyonel olarak voleybol oynayan Asena Üner, ayrıca basketbol antrenörlüğü de yapmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Asena Üner, sunuculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı spiker ve sunucu Asena Üner hakkında merak edilen boyu ve kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds