Instagram Fenomeni Rabia Karaarslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Rabia Karaarslan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rabia Karaarslan’dan söz edeceğiz.

Rabia Karaarslan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

17 Haziran 1994 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Rabia Karaarslan, aslen Sivas Gürünlüdür. Ailesiyle birlikte yaşayan Rabia Karaarslan İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nde öğrencidir. 1.63 boyunda olan sosyal medya fenomeni Rabia Karaarslan 1.63 boyundadır. Karaarslan, 52-53 kilo arasında olduğunu dile getirmektedir.

Kaç Yaşında?

Rabia Karaarslan hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Karaarslan, yukarıda da belirttiğimiz gibi 17 Haziran 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 26 yaşındadır ve İkizler burcudur.

Nereli?

  • Sivas, Gürün.

Boyu ve Kilosu

  • Boy: 1.63
  • Kilo: 53

Okuduğu Bölüm ve Üniversite?

  • İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde “rabiaakaraarslan” kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Rabia Karaarslan’ın burada 100 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan YouTube hesabında ise 80 binden fazla abonesi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting