Biyografi

Aslı İçözü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aslı İçözü kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı İçözü’den söz edeceğiz.

Aslı İçözü Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Eylül 1964 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aslı İçözü, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Aslı İçözü, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev yapmıştır. Başarılı oyuncu Aslı İçözü, son olarak ”Bir Aile Hikayesi” ve ”Kızlarım İçin” adlı dizilerde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aslı İçözü 1.69 m boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı İçözü, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aslı İçözü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aslı İçözü ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı İçözü ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aslı İçözü aslen nereli, Aslı İçözü kimdir nerelidir, Aslı İçözü boyu kaç, Aslı İçözü kilosu ne, Aslı İçözü instagram hesabı, Aslı İçözü oynadığı diziler, Aslı İçözü eşi kimdir, Aslı İçözü çocukları var mı, aslı içözü boy-kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.