Habertürk Muhabiri Burcu Ayyıldız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Habertürk muhabiri Burcu Ayyıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Burcu Ayyıldız”dan söz edeceğiz.

Burcu Ayyıldız Kimdir?

  • Muhabir
  • Habetürk muhabiri.

Habertürk ekranlarının en başarılı isimlerinden olan Burcu Ayyıldız, özelikle düzgün diksiyonu, Türkçesi, konuyu ele alış biçimleri, konuya hakimiyeti ve aktarış biçimi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nden 2014 yılından mezun olmuştur. Televizyonculuk kariyerine SkyTurk360 TV’de Haziran 2012 ile Mart 2013 yılları arasında editör olarak çalışmıştır. Aynı sürede zarfından Ağustos 2012’den Mart 2014’e kadar 1 yıl 8 ay ay boyunca Show TV’de editör olarak çalıştı. Daha sonra Habertürk ekranlarına transfer olan Burcu Ayyıldız, buradaki ilk döneminde 3 yıl boyunca editörlük yapmış 2017 yılı itibariyle de muhabirlik kariyerine adım atmıştır.

Kaç Yaşında?

Habertürk ekranlarının en başarılı ve dikkat çeken isimlerinden olan Burcu Ayyıldız hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı muhabir, 2009 yılında üniversite eğitimine başlamıştır. Kendisi 2020 itibariyle 29 yaşındadır. Ancak doğum tarihi gün ay ve yıl olarak bilinmemektedir.

Kendisi hakkında merak edilen sorulardan olan nereli olduğunu en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Burcu Ayyıldız hakkında eklemek istediklerinizi ya da görüşlerinizi bizlere aşağıda yorumlar ya da iletişim kısmından iletebilirsiniz. Şimdilik Burcu Ayyıldız ile aktaracaklarımız bu kadar.

Diğer Yazılarımız

Burcu Ayyıldız ile İlgili Aramalar

Google’da Burcu Ayyıldız ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Burcu Ayyıldız Habertürk kimdir Burcu Ayyıldız nereli Burcu Ayyıldız kimdir Burcu Ayyıldız Muhabir Burcu Ayyıldız Instagram Burcu ayyıldız ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting