Aslı İşler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aslı İşler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Aslı İşler’den söz edeceğiz.

Aslı İşler Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Ağustos 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aslı İşler, ilk olarak ortaokulda tiyatro kulübünde oyunculuk yapmaya başlamıştır. Oyunculuk çalışmalarını Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü’nde tamamlamıştır. Aynı zamanda Şahika Tekand’da ise bir yıl boyunca oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

2016 yılında Muhteşem Yüzyıl: Kösem adlı dizide görev almış. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Aslı İşler, bugüne kadar çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Belinay Sandıkçı Kimdir? Nereli ve Kaç yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aslı İşler 1.70 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı İşler, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aslı İşler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşler kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Serkan Altuniğne Kimdir?

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem TV Dizisi 2016
  • Acemi Cadı TV Dizisi 2006
  • Kampüsistan (Konuk Oyuncu) TV Dizisi 2003
  • Bir İstanbul Masalı TV Dizisi 2003

Aslı İşler ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı İşler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aslı işler kaç yaşında, aslı işler boyu kaç, aslı işler kilosu ne, aslı işler instagram hesabı, aslı işler oynadığı diziler, aslı işler evli mi bekar mı, aslı işler sevgilisi var mı, aslı işler dizi ve filmleri, aslı işler boy-kilo

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Sümeyye Ömer Acartürk Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara