Biyografi

Aslı Samat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Kilosu? Oynadığı Diziler?

Aslı Samat kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı Samat’tan söz edeceğiz.

Aslı Samat Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Samat, lisans eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Aslı Samat, Müşfik Kenter, Hakan Gerçek, Yıldız Kenter gibi isimlerden de oyunculuk dersi almıştır. 2015 yılında ekranlara gelen ”Uzaklarda Arama” adlı dizide rol alan Aslı Samat, sonrasında ise Ateş Böceği adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu 2013 yılında bir mide küçültme operasyonu geçirmiş ve 173 kilodan 80 kiloya düşmüştür. Başarılı oyuncu Aslı Samat, ATV ekranlarında yayınlanan Hercai adlı dizide ”Melike” karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aslı Samat 1.65 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı Samat, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aslı Samat hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aslı Samat ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı Samat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aslı Samat kaç kilo? Aslı Samat nasıl zayıfladı? Aslı Samat hangi dizide oynuyor? Asli Samat kac yasinda?, Aslı samat Instagram Aslı Samat oynadığı diziler, aslı samat boyu kilosu, aslı samat instagram hesabı, aslı samat oynadığı diziler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.