Timur Ölkebaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Timur Ölkebaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Timur Ölkebaş’tan söz edeceğiz.

Timur Ölkebaş Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Haziran 1977 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Timur Ölkebaş, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Timur Ölkebaş, son olarak Kimse Bilmez, Siyah Beyaz Aşk ve Ya İstiklal Ya Ölüm gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Timur Ölkebaş, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Timur Ölkebaş 1.72 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Timur Ölkebaş, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Timur Ölkebaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Timur Ölkebaş ile İlgili Aramalar

Google’da Timur Ölkebaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Timur Ölkebaş aslen nereli, Timur Ölkebaş kimdir nerelidir, Timur Ölkebaş boyu kaç, Timur Ölkebaş kilosu, Timur Ölkebaş boy kilo, Timur Ölkebaş instagram hesabı, Timur Ölkebaş oynadığı diziler neler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.