Afra Saraçoğlu Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Son dönemlerin yeni nesil oyuncularından başarılı ve güzelliği ile görenleri hayrete düşüren bir fiziğe sahip oyuncu Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Güzel oyuncu 1.70 boyuyla uzun bir fiziğe sahip olmakla birlikte 48 kilodur. Yay burcu olan güzel oyuncu küçük yaşta mankenlik yapmaya başlamış ve şuanda oyunculuk yapmaya devam etmektedir.

Birçok markanın son yıllarda tercih ettiği güzel oyuncu çok iyi kozmetik markalarının yüzüdür. 14 yaşında annesinin yönlendirmesi ile mankenlik yapan genç oyuncu eğitimine devam ediyor. Fenerbahçe ‘de büyüyen güzel oyuncu ailesi ve kendi koyu Fenerbahçeli olarak biliniyor. Doğal saç rengi ve renkli gözleri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu birçok başarılı projede önemli oyuncularla rol aldı.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Muhabiri Kübra Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Afra Saraçoğlu Eğitim Hayatı

Afra Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi ‘de hala eğitimine devam eden bir oyuncu. Genç oyuncu küçük yaştan beri mankenlik yaptığı için oyuncu ve model olmak istediğini göstermiş. Kendini be yönde hazırlayan genç oyuncuya en çok annesi destek olmuş. Annesi ile birlikte yaşayan güzel oyuncu daha iyi bir oyuncu olmak için özel eğitimler alıyor. Eğitiminide bırakmayan genç model kariyerini çok yönlü devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Ekonomist Selçuk Geçer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında - Güncel Dolar Yorumu

Afra Saraçoğlu Özel Hayatı

Genç oyuncunun ilk projesi İkinci Şans olan sinema filminin yönetmeni Türkiye’nin önemli sanatçılarından Özcan Deniz ile bir dönem aşk yaşadığı söylenmiş olsada gerçek bilgi bulunmuyor. Afra Saraçoğlu şuanda kendisi gibi genç ve yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile beraber. İnstgram sayfasında 2 milyona yakın takipçisi olan güzel oyuncu sıkça fotoğraf paylaşımı yapıyor. Sevenleri genellikle genç kesim olan genç oyuncunun Adriana Lima dünya starına benzerliği gözden kaçmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Yeliz Şar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Afra Saraçoğlu Yer Aldığı TV projeleri

Güzel oyuncu mankenlik yapmış olsa da Özcan Deniz tarafından keşfedilmiş ve halk tarafından çok ilgi gören başarılı bir oyuncu oldu. İlk olarak İkinci şans sinema filminde oynayan güzel oyuncu kötü çocuk, kardeş çocukları ve reyting rekorları kıran çok sevilen Fazilet hanım ve kızları dizisinde önemli oyuncular ile birlikte rol almış ve üstün performans sergilemiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara