Biyografi

Aslı Ünsalan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu Kaç? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Aslı Ünsalan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, eşi kimdir, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografilerini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı Ünsalan’dan söz edeceğiz.

Aslı Ünsalan Kimdir?

  • Oyuncu

1973 yılında dünyaya gelen Aslı Ünsalan, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde mezun olmuş ve daha sonra da lisans eğitimine Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü’nde devam etmektedir. Ünsalan, oyunculuk eğitimine ilk olarak Behzat Ç. dizisi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra da Aşk ve Ceza, Şeref Meselesi, Yazın Öyküsü, Beni Affet ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi projelerle devam etmiştir. Ünsalan, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Nurten karakterine hayat vermiştir.

Eşinin kim olduğu, Instagram hesabı bulunmamaktadır. Aslı Ünsalan ile ilgili olarak en çok merak edilen aslen nereli doğum tarihi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aslı Ünsalan ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı Ünsalan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aslı ünsalan kimdir nerelidir, aslı ünsalan aslen nereli, aslı ünsalan boyu kaç, aslı ünsalan eşi kimdir, aslı ünsalan instagram, aslı ünsalan hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.