Aslıhan Malbora Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aslıhan Malbora kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslıhan Malbora’dan söz edeceğiz.

Aslıhan Malbora Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Mart 1995 tarihinde dünyaya gelen Aslıhan Malbora, özellikle Kalbimin Sultanı, Ağlama Anne, Gel Dese Aşk, Her Yerde Sen gibi çeşitli dizilerde görev almış ve büyük beğeni toplamıştır. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlayan Aslıhan Malbora, oyunculuk faaliyetlerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aslıhan Malbora, 1.63 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslıhan Malbora hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aslıhan Malbora ile İlgili Aramalar

Google’da Aslıhan Malbora ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aslıhan Malbora oynadığı diziler Aslıhan Malbora Boyu Aslıhan Malbora estetiksiz hali Aslıhan Güner Aybüke Pusat Aslıhan Malbora Instagram Aslıhan Malbora Kimdir Aslıhan Malbora Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.