Asya Kasap Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Asya Kasap kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Asya Kasap’tan söz edeceğiz.

Asya Kasap Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Eylül 2001 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Asya Kasap, ilk oyunculuk deneyimini 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Egenin Hamsisi adlı dizide yaşamıştır. Daha sonra ise Sen Anlat Karadeniz adlı dizide oynadığı Melek rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sinan Eroğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Asya Kasap 1.58 cm boyundadır ve 47 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Asya Kasap, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Asya Kasap hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Melin Deniz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Asya Kasap ile İlgili Aramalar

Google’da Asya Kasap ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Asya Kasap Instagram Asya Kasap kaç yaşında Asya Kasap sevgilisi Asya Kasap oynadığı Diziler BERKE Acar Asya Kasap Eyüp, asya kasap aslen nereli, asya kasap boyu kilosu, asya kasap oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Havva Öztel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara