Ata Nedim Arman Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ata Nedim Arman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ata Nedim Arman’dan söz edeceğiz.

Ata Nedim Arman Kimdir?

  • Oyuncu.

2004 yılında İzmir Kuşadası’nda dünyaya gelen Ata Nedim Arman, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Amerikan Kültür Koleji’ni tamamlayan Ata Nedim Arman, sonrasında Makbule Hasan Uçar Anadolu Lisesi’nde eğitime başlamıştır. 13 yaşındayken oyunculuk çalışmalarına başlayan Ata Nedim Arman, Cumali Ceber: Allah Seni Affetsin filminde Küçük Cumali karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ata Nedim Arman, daha sonrasında Son Yaz dizisinde rol almıştır.

Rol Aldığı Yapımlar

  • 2021 – Son Yaz (TV Dizisi)
  • 2017 – Cumali Ceber: Allah Seni Alsın (Sinema Filmi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ata Nedim Arman, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ata Nedim Arman hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.