Biyografi

Atalay Göktaş Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Atalay Göktaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Atalay Göktaş’tan söz edeceğiz.

Atalay Göktaş Kimdir?

  • Oyuncu.

1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Atalay Göktaş, oyunculuk eğitimlerini Müjdat gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kaleiçi, Gümüş Lale Burası Osmanlı 1711 gibi projelerde rol alan Atalay Göktaş, sonrasında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Teşkilat” adlı dizide Andreas Schubert rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Atalay Göktaş, ayrıca Alef adlı dizide de oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Atalay Göktaş, oyunculuk çalışmalarına RH Pozitif Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Atalay Göktaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Atalay Göktaş, erişim tarihi: 9 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.