Biyografi

Dilara Kurşun Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Dilara Kurşun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Dilara Kurşun’dan söz edeceğiz.

Dilara Kurşun Kimdir?

  • Manken.

1996 İstanbul doğumlu olan Dilara Kurşun, 2016 Miss Turkey yarışmasında dikkatleri üzerine çekmişti. Lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Pazarlama Bölümü’nde tamamlayan Dilara Kurşun, kariyerine manken olarak devam etmektedir. Medyada erkek arkadaşı Tufan Kılıç’tan cinsel taciz gördüğü iddiaları ile gündeme gelen Dilara Kurşun, söz konusu şahıs hakkında şikayetçi olmuş; görülen davada sanık Tufan Kılıç, delil yetersizliği nedeniyle beraat etmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dilara Kurşun, mankenlik kariyerine de hali hazırda devam etmektedir. Başarılı ve güzel manken Dilara Kurşun hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Dilara Kurşun, erişim tarihi: 9 Haziran Dilara Kurşun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.