Selinay Yalçın Kimdir? Kaç Yaşındadır? Sevgilisi Kimdir? Ne Okuyor?

Selinay Yalçın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Selinay Yalçın’dan söz edeceğiz.

Selinay Yalçın Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Tiktok, Youtube ve İnstagram üzerinden içerik üretemeye devam eden ve 16 Temmuz 2001’de dünyaya gelen Selinay Yalçın, yengeç burcudur. 1,68 boyundadır ve 53 kilodur. İstanbul’da oturmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesinde eğitimine devam etmektedir. Tiktok da 2022’nin başı itibariyle 2,4 milyon takipçiye, Instagram’da ise yaklaşık 630 bin takipçiye sahiptir. Exxen’de Stalk Show adında bir programın da sunuculuğunu yapan Selinay Yalçın, Youtube üzerinden de içerik üretmeye devam etmektedir. Sevgilisi var mı? sorusunun cevabı ise YouTube videolarından da anlaşıldığı üzere vardır. Berkay adında bir sevgilisi vardır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Selinay Yalçın, sosyal medyada oldukça aktiftir. Selinay Yalçın hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.