Biyografi

Atlas Global Yolcu Hizmetleri Müdürü Luiza Köse Kimdir?

Luiza Köse kimdir? İletişim danışmanı ve halkla ilişkiler uzmanı Funda Esenç’in havalimanında bir uçağın rötar yapması üzerine Atlas Global’in yer hizmetleri çalışanı Tuğçe Selvi’ye “koca kıçını büyütene kadar aklını çalıştır” ve “sokak süprüntüsü” gibi hakaretlerde bulunmasının ardından ortaya yeni bir iddia daha ortaya atıldı. İddiaya göre Atlas Global’in Yolcu Hizmetleri Müdürü Luiza Köse, Çelebi Yolcu Hizmetleri Müdürü’nü arayarak Tuğçe Selvi’nin bir daha havalimanında çalışmasını istemediği belirtildi. Havalimanında yaşanan skandalın ardından ortaya atılan isimlerden biri olan Luiza Köse kimdir? 

Luiza Köse, Petrol Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Köse, 1999’da girdiği Petrol Mühendisliği bölümünden 7 yıl sonra 2006’da mezun olmuştur. 

İngilizce ve Rusça bilen Luiza Köse, bölümünden mezun olduktan sonra pek çok havayolu şirketinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 

Lufthansa LSG Sky Chefs’de Operasyon Müdürü, JSC “AIR ASTANA”da ve Somon Airlines’da çalışan Luiza Köse son olarak Atlas Global havayolu şirketinde Yolcu Hizmetleri Müdürü olarak çalışmıştır. Ocak 2018’den itibaren Atlas Global firmasında çalışan Luiza Köse, halen burada görevine devam etmektedir.

Ekşi Sözlük Yazarlarının da gündemine oturan Luiza Köse, yazarlar tarafından da eleştiri oklarının hedefi oldu. Ekşi sözlükte pek çok yazar Funda Esenç’in söz konusu aramayı yapıp Tuğçe Selvi’nin görevden alınmasını talep ettiğini, Luiza Köse’nin Funda Esenç ile arkadaş olabileceğini belirtti. 

Konuyla ilgili olarak Luiza Köse’den henüz net bir açıklama veya yalanlama gelmedi. Konu hakkında detaylı bilgiler gelince yazımızı güncelleyeceğiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.