Biyografi

Okan Ateş (Spiker) Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Okan Ateş kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Okan Ateş’ten söz edeceğiz.

Okan Ateş Kimdir?

  • Sunucu & Spiker

1994 yılında dünyaya gelen Okan Ateş, Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nden mezun olmuş, üniversite eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nde 2013 yılında tamamlamıştır. 2010 ile 2013 yılları arasında Kanal D bünyesinde muhabir ve yazar olarak çalışan Okan Ateş, sonrasında GS TV bünyesinde editör, spiker ve muhabir olarak 2015’e kadar görev yapmıştır. Okan Ateş, ardından Sporx’te editör olarak kısa bir süre çalışmıştır. Ateş, 2017’den beri de Habertürk ekranlarında sunucu & spiker olarak görev almaktadır.

Sosyal medya hesaplarından (InstagramTwitter) da aktif olarak paylaşımlarda bulunan ve yaşantısını İstanbul’da sürdüren Okan Ateş, spikerlik & sunuculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı sunucu Okan Ateş hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi kaç, Veyis Ateş ile akraba mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • https://www.linkedin.com/in/okan-ate%C5%9F-3b284a9b/
  • https://www.sonhaberler.com/okan-ates-kimdir-haberturk-sunucusu-haber-810411
  • https://twitter.com/okanatess
  • https://www.instagram.com/okanates/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi