Biyografi

Talha Peker Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Kardeşleri?

Talha Peker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Talha Peker’den söz edeceğiz.

Talha Peker Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Boğaçhan Talha Peker’dir. 2008 yılında Özge Peker ve Sedat Peker çiftinin çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Annesi avukat babası ise ünlü mafya babalarından ve yeraltı dünyasının önemli isimlerinden olan Sedat Peker’dir. Aslen baba tarafından Rizeli olan Talha Peker, babasının da telkinleri işe oyunculuğa başlamıştır. Talha Peker’in Celal Han Peker, Serdar Han Peker ve Filiz Lina Peker adlarında üç kardeşi daha vardır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizide Turalı rolünde oynamıştır. Babasının yurt dışında ve aranıyor olmasından ötürü oyunculuğa ara vermek durumunda kalmıştır.

Kendisinin resmi bir Instagram sayfası olmayıp kendisi hakkında açılan ”fan” sayfaları vardır. Babasının ismi ve işlerinden dolayı oldukça popüler hale gelen Talha Peker’in ilk ve son oyunculuk deneyimi de Diriliş Ertuğrul olmuştur. İlerleyen zamanlarda oyunculuğa dönüp dönmeyeceği bilinmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.