Biyografi

Muhabir Sümeyye Yılancı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Sümeyye Yılancı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda görev yapan sunucu, spiker ve muhabirin yaşam hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sümeyye Yılancı’dan söz edeceğiz.

Sümeyye Yılancı Kimdir?

  • Muhabir, sunucu.

Tam adı Sümeyye Yılancı Keşan’dır. 1992 yılında İstanbul’da dünyaya muhabir Sümeyye Yılancı, eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Özellikle hava durumu haberleri ile popülarite yakalayan Sümeyye Yılancı, ATV kanalında Mayıs 2016 tarihinde muhabirliğe başlamış ve uzun yıllar burada çalışmıştır. Başarılı muhabir Sümeyye Yılancı şimdilerde ise Show Ana Haber’de muhabirlik yapmaktadır. Ayrıca işaret dili bilmektedir.

Mahmut Keşan ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden kısa bir süre önce bir çocukları dünyaya gelmiştir. Instagram hesabından da sık sık paylaşımlarda bulunan Sümeyye Yılancı Keşan’ın bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Sümeyye Yılancı hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sümeyye Yılancı ile İlgili Aramalar

Google’da Sümeyye Yılancı ile ilgii arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sumeyye Yılancı Kitap Sumeyye Yılancı Keşan Kitap Sümeyye Yılancı ekşi Mahmut Keşan Sümeyye Yılancı hamile Sümeyye Yılancı hamile mi Sumeyye Yılancı hamile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds