Tuba Kalçık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Tuba Kalçık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuba Kalçık’tan söz edeceğiz.

Tuba Kalçık Kimdir?

  • Gazeteci, öğretim görevlisi.

5 Şubat 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Ankara’da Bilkent Üniversitesi’nde tamamlayan Tuba Kalçık, yüksek lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yapmıştır. Doktora eğitimini de İstanbul Üniversitesi’nde yine İletişim üzerine tamamlamıştır.

Bahçeşehir Üniversitesi ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde doktor öğretim görevlisi olarak çalışan Tuba Kalçık, aynı zamanda medya sektöründe çeşitli kurumlarda editörlük ve yapımcılık gibi görevler üstlenmiştir. Türkiye’nin önde gelen isimleri ile çeşitli platformlarda röportajlar gerçekleştirmiştir. Özellikle siyasal iletişim ve meyda üzerine çalışmalarda bulunan Tuba Kalçık, şu anda Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’de yardımcı doçent olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Sabah gazetesinde de köşe yazarlığı yapmaktadır. Kalçık, ayrıca köşesinde çeşitli isimlerle de röportajlara imza atmaktadır.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuba Kalçık’ın bu platform üzerinde 70 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Tuba Kalçık hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi, eşi kim, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Tuba Kalçık ile İlgili Aramalar

Google’da Tuba Kalçık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; tuba kalçık eşi kim, tuba kalçık aslen nereli, tuba kalçık instagram, tuba kalçık kimdir nerelidir, tuba kalçık sabah, tuba kalçık medipol, tuba kalçık gazeteci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: