Teknoloji

AutoCAD 2020 Crack Nasıl Yapılır?

AutoCAD 2020, Autodesk isimli bir ABD kaynaklı şirketin bilgisayar destekli tasarım yazılımlarından bir tanesidir. Program teknik resim çizmemiz için bütün özellikleri sunarken vektör tabanlı özelliğiyle de çokça yardımcı olabiliyor. Uygulamayı kullanmak isteyen kişiler genellikle büyük rakamlarla karşılaşarak satın almak istemedikleri için farklı teknikler deneyerek kullanmak isteyebiliyorlar. Özellikle bu yollardan bir tanesi olan ücretsiz yöntem, aslında programı aynı şekilde programın profesyonel araçlarını kullanmanızı sağlar. Bugünkü yazımızda bu yöntemin nasıl yapılabildiğini göstererek yardımcı olmaya çalışacağız.

 • Öncelikle internet bağımızı tamamen kesiyoruz.
 • AutoCAD 2020 programına giriş yaparak karşımıza gelen ilk ekrandan “Enter a serial number” yazısına tıklıyoruz.
 • Çıkan ekrandan “I agree” ve “Activate” seçeneklerine tıklıyoruz.
 • Sonrasında karşımıza gelen “Enter Serial Number and Product Key” isimli ekranda, Serial Number kısmına “111 11111111” yazıyoruz. Alt kısımda kalan Product Key bölümüne ise “001L1” yazarak Next diyoruz.
 • Hemen ardından AutoCAD 2020 klasörü içerisinde kalan “xf-adesk2020.exe” dosyasına sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırıyoruz.
 • Burada karşımıza çıkan alandan önce AutoCAD üzerinde olan “request” kodunu kopyalıyoruz ve X-FORCE programı üzerinde olan Request kısmına yapıştırıyoruz. Yapıştırdığımız koddan sonra Generate butonuna basarak Patch diyoruz.
 • X-FORCE programı bize burada Activation kısmında bir kod verecek. Bu kodu kopyalayarak AutoCAD 2020’de kalan bölüme yapıştırıyoruz.

Bu işlemlerden sonra AutoCAD 2020 programını ücretsiz bir şekilde kullanabilir, dilediğiniz her türlü özelliğe erişebilirsiniz.

2 thoughts on “AutoCAD 2020 Crack Nasıl Yapılır?

 • hüseyin

  mrhaba cracklediğim aotucad te lisans sorunu alıyorum sonradan not invalid diye bu sorunu nasıl atlatabilirim

  interneti kesince sorun kalkıyor ama internete bağladığım anda sorun oluyor

  Yanıtla
 • sezai

  Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildiyseniz benimle de paylaşır mısınız ?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi