Aybüke Pusat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aybüke Pusat kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aybüke Pusat’tan söz edeceğiz.

Aybüke Pusat Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Mayıs 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Aybüke Pusat, daha öncesinde Söz ve Şahin Tepesi gibi dizilerde oynayan Aybüke Pusat, son olarak da Her Yerde Sen adlı dizide görev yapmıştır. Daha sonra da çeşitli dizilerde de görev almıştır. Lisans eğitimini ise  Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde tamamlamıştır. 2017 yılında Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür ile birlikte Söz dizisinde rol alan Aybüke Pusat çeşitli reklamlarda da rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Aybüke Polat 1.72 boyunda ve 53 kilodur.

Hangi Dizilerde Oynadı?

YılYapımRolKanal
2014-2015MedcezirElif \ Yardımcı KarakterStar TV
2015-2016O Hayat BenimZeynep \ Yardımcı KarakterFOX TV
2016FamilyaSu Beyoğlu \ BaşrolFOX TV
2017-2018SözDoktor Bahar Kutlu Karasu \ BaşrolStar TV
2018Şahin TepesiVerda Özden \ BaşrolAtv
2019Her Yerde SenSelin Sever \ BaşrolFOX TV

Instagram ve Instagram storylerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aybüke Pusat hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aybüke Pusat ile İlgili Aramalar

Google’da Aybüke Polat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aybüke Pusat, Kim Milyoner Olmak İster Aybüke Pusat Instagram Aybüke Pusat Furkan Andıç Aybüke Pusat sevgilisi Aybüke pusat filmler ve tv şovları Aybüke Pusat Twitter Aybüke Pusat kimdir Aybüke Pusat Instagram Story

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting