Biyografi

Kayra Zabcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kayra Zabcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kayra Zabcı’dan söz edeceğiz.

Kayra Zabcı Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Kayra Aleyna Zabcı’dır. 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kayra Zabcı, aslen Malatyalıdır. Zabcı, küçük yaşlardan itibaren podyumlarda görev almış ve Best Model Çocuk Türkiye yarışmasında birincilik elde etmiştir. Ayrıca 2013 yılında Best Model Çocuk Dünya yarışmasında ise yine birincilik kazanmıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde de eğitimler alan Kayra Zabcı, ayrıca pek çok tiyatro oyununda da görev almıştır.

Gülperi adlı dizide baş karakter Gülperi’nin gençliğini canlandırmıştır. Güzel oyuncu Kayra Zabcı, daha öncesinde ise Küçük Ağa, Aşktan Kaçılmaz, Muhteşem Yüzyıl, Vatanım Sensin gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Kayra Zabcı, ayrıca Seddulbahir 32 saat dizisinde oyunculuğu ile büyük beğeni toplamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kayra Zabcı 1.64 cm boyundadır ve 48 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Kayra Zabcı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Kayra Zabcı hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kayra Zabcı ile İlgili Aramalar

Google’da Kayra Zabcı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kayra Zabcı Kimdir Kayra zabci Instagram Kayra Zabcı oynadığı Diziler Helin Kandemir Kayra Zabcı boyu Kayra Zabçı Muhteşem Yüzyıl Doğduğun Ev Kaderindir Yasemin diziden neden ayrıldı Kayra Zabcı Doğduğun Ev Kaderindir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi