Ayça Dokumacı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Hangi Dizilerde Oynadı?

Ayça Dokumacı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayça Dokumacı’dan söz edeceğiz.

Ayça Dokumacı Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya gelen Ayça Dokumacı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Konservatuvar Bölümü’nden mezun olan Ayça Dokumacı, özellikle beni Bırakma adlı dizide Buse rolünde oynamış ve bu dizideki rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu Bir Şapkadır isimli tiyatro oyununda görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kerem Bekişoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Ayça Dokumacı, Beni Bırakma adlı dizide canlandırdığı Buse rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve popülaritesini artırmıştır. Ayça Dokumacı, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu, 2020 itibariyle 30 yaşındadır. Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayça Dokumacı hakkında merak edilen boyu kaç, kilosu ne, annesi, babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ülke TV Sunucusu Faruk Aksoy Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Ayça Dokumacı ile İlgili Aramalar

Google’da Ayça Dokumacı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ayça Dokumacı aslen nereli, Ayça Dokumacı kimdir nerelidir, Ayça Dokumacı kim, Ayça Dokumacı boyu kaç, Ayça Dokumacı sevgilisi var mı, Ayça Dokumacı evli mi bekar mı, Ayça Dokumacı hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz