Aysu Tunca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aysu Tunca kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aysu Tunca’dan söz edeceğiz.

Aysu Tunca Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aysu Tunca, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Beni Bırakma adlı dizide oynadığı Pelin karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 26 yaşındaki başarılı oyuncu Oğlak burcudur. Kariyerini tiyatrocu ve oyuncu olarak sürdüren Aysu Tunca, evli değildir, bilinen bir ilişkisi yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Zeynep Aytek Metin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Aysu Tunca, sosyal medya hesaplarından da paylaşımlar yapmaktadır. Beni Bırakma dizisi ile büyük bir üne kavuşan Aysu Tunca, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Tunca, 2020 itibariyle 26 yaşındadır. Doğum tarihi net olarak bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Tuğçe’nin Mutfağı Sunucusu Tuğçe Kurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aysu Tunca hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu ne, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aysu Tunca ile İlgili Aramalar

Google’da Aysu Tunca ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aysu tunca beni bırakma, aysu tunca aslen nereli, aysu tunca boyu kaç, aysu tunca kilosu ne, aysu tunca sevgilisi var mı, aysu tunca instagram, aysu tunca kimdir nerelidir, aysu tunca eşi var mı

İlginizi Çekebilir:  Hande Kaptan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara