Biyografi

Ayfer Tokatlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ayfer Tokatlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayfer Tokatlı’dan söz edeceğiz.

Ayfer Tokatlı Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Eylül 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya Ayfer Tokatlı, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde Tarih Öğretmenliği üzerine tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde tamamlamıştır. Ayfer Tokatlı, Tanıklar adlı dizide görev aldıktan sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Baba Candır adlı dizide Büşra karakterine hayat vermiştir.

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • 2019 – Her Yerde Sen
  • 2018 – İstanbullu Gelin
  • 2017 – Baba Candır
  • 2014 – Tanıklar

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ayfer Tokatlı 1.58 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayfer Tokatlı, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ayfer Tokatlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ayfer Tokatlı ile İlgili Aramalar

Google’da Ayfer Tokatlı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ayfer Tokatlı Boyu Ayfer Tokatlı Instagram Ayfer Tokatlı sevgilisi Deniz Işın, ayfer tokatlı aslen nereli, ayfer tokatlı kimdir nereli, ayfer tokatlı boyu kaç, ayfer tokatlı kilosu, ayfer tokatlı instagram hesabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.