Sevgi Temel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sevgi Temel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sevgi Temel’den söz edeceğiz.

Sevgi Temel Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sevgi Temel, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında 2018 yılında Terörist adlı oyunda görev almış ve İki Ekmek isimli kıs bir filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Sevgi Temel, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide Berçin karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Başak Parlak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sevgi Temel 1.68 m boyundadır ve 51 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sevgi Temel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sevgi Temel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ekin Mert Daymaz Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Sevgi Temel ile İlgili Aramalar

Google’da Sevgi Temel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sevgi Temel Instagram Sevgi Temel her yerde sen Sevgi Temel yaş Sevgi Temel Sevgilisi Sevgi Temel Sevdim Seni Bir Kere Sevgi Temel burcu Günce Mutlu Hasan Demirtaş, sevgi temel aslen nereli

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Aytekin Dolaş (zodiec) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara