Biyografi

Ayhan Önem Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi? Dizileri?

Ayhan Önem kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ayhan Önem’den söz edeceğiz.

Ayhan Önem Kimdir?

  • Oyuncu.

Tiyatro çalışmalarına Halk Evleri’nde başlayan Ayhan Önem, sonrasında Ankara Ekin Tiyatrosu, Ankara Sanat Tiyatrosu ve Yeni Sahne’de oyunculuk faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Ayhan Önem, ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanan Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli dizisinde Sadreddin karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli (Sadreddin, TV Dizisi 2022)
  • Akif (Sinema Filmi 2021)
  • Abuzer Kadayıf (Sinema Filmi 2020)
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Kasım Paşa, TV Dizisi 2015)

Oyunculuk çalışmalarına devam eden Ayhan Önem, Muhteşem Yüzyıl adlı dizide de Kasım Paşa karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ayhan Önem hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds