Semra Karabaş Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Semra Karabaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Semra Karabaş’tan söz edeceğiz.

Semra Karabaş Kimdir?

  • Sunucu.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Semra Karabaş, sunucu olarak bilinmektedir. TV NET bünyesinde Kahve Arası programının sunuculuğunu yapan Semra Karabaş, yine bu kanal bünyesinde Para Politik adlı programın da sunucusudur. Ali Karabaş ile evli olan Semra Karabaş’ın eşi de kendisi gibi medya alanında çalışmaktadır. Aslen Samsunlu olan Semra Karabaş, İstanbul’da ikamet etmektedir. Öncesinde Kanal 24 bünyesinde ekonomi editörü olarak görev alan Semra Karabaş, TV NET ekonomi şefi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Instagram ve Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Semra Karabaş, medya alanında birçok alanda görev almıştır. Sunucu ve moderatör Semra Karabaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak

  • kimdir.tv/semra-karabas-kimdir, erişim tarihi: 11 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.