Sosyal Medya Fenomeni Ezgizem (Ezgi Gizem) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Ezgizem kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgizem’den söz edeceğiz.

Ezgizem Kimdir?

Gerçek adı Ezgi Gizem Özkara olan Ezgizem, özellikle Tiktok’ta çektiği videoları ile büyük bir beğeni toplamış ve daha sonra çeşitli sosyal medya platformlarında da takipçi sayısını artırmıştır. Kendisi hakkında merak edilen soruların yanıtlarını sizlere aşağıda başlıklar halinde vereceğiz.

Kaç Yaşında?

Ezgi Gizem yani ezgizem hakkında en çok merak edilen soruların başında yaşı yer alıyor. Sosyal medya fenomeni 23 Ekim 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu anda kendisi 30 yaşındadır. Kısa bir süre sonra ise 31 yaşına girecektir.

Nereli?

Kendisine yöneltilen bir diğer önemli konu başlığı ise nereli olduğudur. Kendi YouTube kanalında bu soruya Kayseri Develi yanıtını vermiştir. Bu sorunun aynı zamanda aslen nereli sorusunun da cevabı olduğunu düşünüyoruz.

Burcu Ne?

Her ne kadar ilk iki soru kadar merak edilmese de burcunun ne olduğu da merak konusu. Ezgizem, Akrep burcudur.

Sevgilisi (Eşi) Kim?

Ezgi Gizem Özkara ile bir diğer Tiktok fenomeni olan Yalçın Akdoğan (yakari) 2014 yılından beri evlidir. Çift, 2011 yılında İstanbul Ortaköy’de tanıştıklarını ve aradan 3 sene geçtikten sonra evlendiklerini dile getiriyor.

YouTube’da 650 binden fazla abonesi bulunan Ezgizem’in Instagram’da da 700 binden fazla takipçisi bulunuyor. İlk çıkış yaptığı ve popüler olduğu yer olan Tiktok’ta ise 5 milyondan fazla takipçisi ve 200 milyondan fazla beğenisi bulunuyor.

Öte yandan kendisini İngizem ile karıştırmamak gerekiyor. Her ne kadar İngizem ve Ezgizem daha önce birbirleri ile arkadaş olsalar hatta İngizem’in şu anki sevgilisini Yakari ve Ezgizem tanıştırmış olsa da şimdilerde araları bozulmuştur. Yazımızda Ezgizem’in boyu ve kilosu ile ilgili sizlere şu anda bir bilgi veremiyoruz ancak en kısa sürede bu bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Ezgizem (Ezgi Gizem) ile İlgili Aramalar

Google’da ezgizem ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları aradı; ezgizem kimdir nerelidir, ezgizem aslen nereli, ezgizem eşi kim, ezgizem ne iş yapıyor, ezgizem boyu ve kilosu, ezgizem tiktok, ezgizem kitap, ezgizem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting