Biyografi

Aykut Yavuz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Aykut Yavuz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aykut Yavuz’dan söz edeceğiz.

Aykut Yavuz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

23 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul’un Esenler ilçesinde dünyaya gelen Aykut Yavuz, Fatih Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise Nişantaşı Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırmacılığı ve İşletmeciliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Instagram ve YouTube üzerinden paylaştığı videoları ve fotoğrafları ile büyük beğeni yakalayan Aykut Yavuz, büyük bir kitleye hitap etmektedir. Sosyal medya fenomeni Aykut Yavuz’un Dilara Kaçmaz ile sevgili olduğu belirtilmektedir. Youtube hesabında 600 binden fazla abonesi bulunan Aykut Yavuz’un Instagram hesabında da 350 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aykut Yavuz 1.78 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aykut Yavuz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aykut Yavuz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds